Tiigrisilm

tiigrisilm

Tiigrisilm on läbipaistmatu värvuselt kuldpruun, vahel ka kollakaspruun või valkjas ja viiruline kiuline kvarts. Kui kivi liigutada, siis näed, et helkivad ribad liiguvad ja meenutavad sellega tiigri luuravat pilku. Suurimad leiukohad on Ameerika Ühendriikides, Indias, Mehhikos, Austraalias.

Tiigrisilma peetakse meesenergiaga kristalliks, ta annab oma kandjale kõiki mehelikke ja tugevaid omadusi – energiat, julgust ja enesekindlust. Tiigrisilm on üheks kõige tugevamaks kaitsekiviks, tema energia on väga mehelik, tema energia on aeglane ja raske kuid kui energia liikuma hakkab, siis väga suure jõu ja mõjuga, kivi annab meile tuge oma sihtide saavutamisel.. Kivi kiirgab endast välja soojuse ja kindlustunde, annab meile soodsa võimaluse edasiseks arenguks valmistuda ja edasi areneda, mõjub meile lõdvestuvalt, tugevdab meie enesekindlust ja annab meile julguse ja jõu oma võimalusi elus ära kasutada, teravdab meie mõtlemist ja mõistust, tasakaalustab tundeid, parandab keskendumisvõimet, lepitab vastandeid, aitab mõista nii enda kui ka teiste soove. Kivi aitab meil rasketes olukordades toime tulla, andes meile selleks energiat ja jõudu. Samuti aitab tiigrisilm närvilistel ja ebakindlatel inimestel oma mõtteid ja hingejõudu koondada ning kaitseb meid teiste inimeste halbade mõtete eest. Tiigrisilm on ka küllusekivi ning toob oma kandjale edu ja jõukust. Tiigrisilmal on väga tugevad kaitsvad omadused, ta kaitseb oma kandjal nii psühhiliste rünnakute eest kui ja õnnetusjuhtumite ja negatiivse energia eest.

Usutakse ja arvatakse, et tiigrisilm tugevdab meie luid ja liigeseid, ta aktiviseerib meie liikumiskeskust, leevendab hingeldus- ja astmahooge, hoiab hingamisteid, soodustab ja rahustab ainevahetust, rahustab närve, mõjub hästi meie seedimisele ja soolestiku talitustele, tugevdab maksa, tervendab silmi.

Kivi tuleb 2-3 korda kuus puhasta voolava vee all ja seejärel aseta paariks tunniks päikese kätte laadima.

Share:

Jaak Nikolsnon