Hauliit

hauliit

Hauliit on marmoritaoline kivi, värvuselt võib ta olla nii valge, sinine kui roheline. Kivi on laialt levinud, kõige suuremad leiukohad asuvad Ameerika Ühendriikides.
Hauliit on ääretult suure rahustava mõjuga kivi ja usutakse, et ta on suurepäraseks abiks unetuse vastu. Hauliit on seotud vaimsete dimensioonidega, ta valmistab meie meelt ette vastu võtma tarkust, abistab meid kehavälistel rändudel ja möödunud eludeni jõudmisel, avab eelmiste elude mälestused. Hauliit rahustab meie ematsioone, mis on seotud meie mineviku mälestustega.
Hauliit õpetab meile kannatlikkust, vaigistab meie meeli, aitab kontrollida enda viha ning jagu saada raevust ja vihahoogudest – kivi imeb endasse teie enda kui ka teie poole suunatud viha ja raevu. Kivi tugevdab positiivseid iseloomujooni, aitab üle saada isekusest, laseb suhtlemistel ja suheletl kulgeda rahulikult ja arukalt.
Usutakse ja arvatakse, et hauliit leevendab unetust, tasakaalustab kaltsiumitaset meie organismis ning tugevdab luid, hambaid ning pehmeid kudesid.

Share:

Jaak Nikolsnon