Unakiit

unakiit

Unakiit on kivi, milles on ühendatud kaks mineraali, punane jaspis ja epidoot, värvuselt on kivi roheline ja punane-roosa kirju. Unakiiti leidub Ameerika Ühendriikides ja Lõuna-Aafrikas.

Unakiit on visioonikivi mis tasakaalustab meie emotsioone vaimsusega. Ta on kivi, mis avab meie kolmanda silma ja tugevdab meie sisemist nägemist.

Unakiit kannab endas tugevat Maaenergiat, ta on tugev väekivi. Ta vabastab meid üksindusest ja eraldustundest, aitab vabaneda meid südames olevatest valusatest tunnetest, armukadedusest, alaväärsustunnetest. Samuti suurendab kivi meie armastust nii iseenda kui ka teiste vastu ja tasakaalustab suhteid oma kandja ja teisete isikute vahel, aitab meil ennast tunda elujõulisemana, annab meile tahtujõudu ja kannatlikkust kui soovime vabaneda mõnest halvast harjumusest, aitab meid muutuda optimistlikumaks oma mõtete ja tuleviku osas ning aitab rahustada meie meeli ja mõtteid. Unakiit maandab, tasakalustab meie tundeid, aitab meid stressi korral, toetab meid ülekoormatuse perioodil ja keskendumisraskuste korral.

Usutakse ja arvatakse, et unakiit toetab meie südame tegevust ja vereringet, tugevdab meie kopse, leevendab südame- ja hingamisteede haiguste korral, stimuleerib vajadusel kaalus juurdevõtmist ja soodustab naha kudede ja juuste kasvu.

Unakiit sobib hästi rasedatele ning samuti on ta tugevaks jõuallikaks sünnitusel ja sellele järgneval perioodil.

Unakiiti tuleks puhastada vähemalt korra kuus.

Share:

Jaak Nikolsnon