Päikesekivi

päikesekivi

Päikesekivi on naatrium-kaltsium-alumiiniumsilikaat, kirgas läbipaistev või läbipaistmatu, läikiv punakaspruun, kollane või oranž kivi. Ta sümboliseerib meie sisemist päikest ning teda peetakse ka mõtluskiviks, ühendades endas Maa ja Päikese energiad. Päikesekivi leidub tänapäeval väga vähesel määral ja tema leiukohad on Ameerika Ühenriikides, Kanadas, Indias, Kreekas ja Norras.

Päikesekivi on rõõmurikas, sära inspireeriv kivi, mis on seotud Päikese energiaga. Ta aitab suunata päikese tervendava elujõu meie kehasse, annab meile hea enesetunde, avardab meie mõttemaailma, ravib raskemeelsust ning aitab enda kandjal tunda end tugeva, kindlameelse ja positiivsena, suurendab meie eneseusku, eneseväärikust ja enesekindlust, avardab meie mõttemaailma mõistmaks, et meil on suured ja piiramatud arenguvõimalused, aitab leevendada masendust ja toetab masendusest ülesaamisel, tõstab meie meeleolu ning aitab meil enda eest hoolitseda, aitab meil ümber lülituda positiivsele suhtumisele, suurendab meie mõtete avanemist uutele ideedele. Päikesekivi peetakse ka lootusekiviks, ta aitab meil üle saada masenduset ja stressist. Samuti usutakse, et päikesekivi tõmbab ligi küllust.

Usutakse ja arvatakse, et päikesekivi ergutab meis enesetervistamise jõudu, toetab meie närvisüsteemi, tasakaalustab kõiki meie elundeid, ravib kroonilist kurguvalu, leevendab maohaavandeid ning on suur abimeees depresiooni puhul.

Päikesekivi puhasta jooksva vee all ja lase laadida päikese käes.

Share:

Jaak Nikolsnon