Mäekristall

mäekristall

Mäekristall on läbipaistev ja värvitu kvartskristall. Tema leiukohti on kõikjal maailmas.

Mäekristall on kõige võimsam tervendaja, ta on hinge puhastaja. Mäekristall on puhtuse, kannatlikkuse ja vooruslikkuse kivi. Mäekristall on puhastav kivim, ta puhastab ja tasakaalustab inimese aurat, vaimset ja füüsilist keha, aitab ennetada haigusi. Mäekristalli energia on alati puhas, ta paneb meie kehas tevikuna energia vabalt liikuma.

Mäekristalli peetakse ka infot talletavaks kiviks, seega sobib ta eriti hästi neile, kes õpivad või neile, kellel on vaja omastada suur hulk infot. Samuti aitab kivi meil keskenduda, suurendab meie keskendumisvõimet ja aitab meid kui soovime lahti lasta enda minevikust, parandab meie mälu ja mõttetegevust. Mäekristall aitab meil muutuda seltskondlikumaks, parandab meie väljendusoskusi, muudab meid väljendusvõimelisemaks ning kaaslaste suhtes tähelepanelikumaks, aitab korrastada suhteid ja toob suhetesse selgust, tervendab meie hinge ja häälestab meid vaimsele lainele.

Mäekristalli peetakse ka suurepäraseks meditatsioonikiviks, ta kõrvaldab ruumidest kõik segavad energiad ja kiirgab endast välja rahu ja kooskõla.

Usutakse ja arvatakse, et mäekristall on kasulik  meie südamele, lümfidele, näärmetele ja vereringele, tugevdab meie kopse, on kasulik kilpnäärmehaiguste korral, parandab meie silmavaevuseid, aitab peavalude, soole- ja seedehaiguste puhul, leevendab peavalusid.

Mäekiristalli tuleb 1-2 korda kuus puhastada veega ja siis laadida päikese käes.

Share:

Jaak Nikolsnon