Kristallide Programmeerimine, Kivile Väe Andmine

Kui sa soovid ja tahad võid mõnele või mõndadele oma kristallidele teha pühitsemise, programmeerimise, pühendada ta eesmärgile, anda talle kindel ülesanne või eesmärk, nt. tervis, armastus, edu töös, suhete paranemine jne.

Toimi järgmiselt: Hoia kristalli enda käes või tee temaga päripäeva ringe küünlaleegi kohal (kasuta uut küünalt, mitte kasutatud). Mõtle eesmärgile, milleks sa soovid oma kristalli kasutada, ole võimalikult täpne. Kui soovid, et kristall tõmbaks sulle ligi armastust, siis kirjelda väga täpselt mida sa soovid ja ootad. Kui sul on vaja millelegi tervendamist, siis kirjelda täpselt millisele haigusseisundile sa seda soovid ja millist tulemust sa ootad. Kui oled oma soovi sõnastanud, siis pühendu, häälestu kristallile ja tunneta ning veendu, et just see on õige kristall sinu eesmärgi saavutamiseks. Kui oled täielikult häälestunud, siis lausu valjul häälel oma kristallile enda soov, eesmärk või palve, nt. “Ma pühendan selle kristalli selleks ja selleks eesmärgiks”. Tunneta kuidas kristall võtab sinu soovi, eesmärgi omaks. Peale soovi lausumist, ära unusta ka oma kristalli tänamast.

Oma soov väljenda võimalikult täpselt ja pea meeles, et kõige tähtsam programmeerimise juures on see, et sinu soov tuleb südamest. Programmeerimiseks võid lausuda näiteks “Programmeerin sind tooma minu ellu rahulikkust, aitäh”, “Programmeerin sind kaitsmast mind halbade mõtete eest, aitäh”, “Programmeerin sind tooma minu ellu armastust, aitäh”, “Programmeerin sind kõigele heale, aitäh” jne. Palve sõnasta alati sõnadele mis tulevad sinu südamest. Programmeeritud kristalli hoia enda vaateväljas, et sa näeksid teda sageli või kanna endaga kaasas, et kristalli mõju sinule oleks suurem. Kasulik on kristalli mitu korda päevas peos hoida. Kui vaja, siis võid programmeerimist mõne aja möödumisel korrata.

Programmeerimist tee alati peale kivide eelnevat puhastamist ja laadimist.

Share:

Jaak Nikolsnon